Systemy alarmowe

Drukuj PDF

 

"Poczucie bezpieczeństwa jest podstawową ludzką potrzebą. Aby to osiągnąć, wielu ludzi przez całe życie walczy o majątek…, ale im więcej posiadasz[...], tym bardziej boisz się kradzieży, włamania."

 

 

My dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa! Dzieki zastosowaniu sprawdzonego, posiadającego certyfikaty bezpieczeństwa sprzętu o uznanej marce oraz naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Każdy oferowany przez nas system alarmowy jest  opracowany na podstawie Państwa próśb oraz sugestii. Dzięki temu wszelkie nasze realizacje są indywidualne. Chętnie podejmujemy się wykonania zleceń nietypowych oraz trudnych.

 

 

 

Oferujemy rozbudowany wachlarz rozwiązań w sferze przewodowych, jak i bezprzewodowych systemów alarmowych, systemów PPOŻ., sygnalizacji ulatniającego się gazu.  Informacje z naszych systemów mogą być przekazywane do specjalistycznych agencji ochrony. Alarmy montujemy na terenie Poznania oraz całego woj. wielkopolskiego. Już dziś zainstaluj alarm w swoim domu, firmie, biurze!

 

Zadzwoń! Przyjedziemy do Ciebie, wspólnie zaprojektujemy i wycenimy Twój indywidualny, spełniający Twoje najbardziej wyszukane wymagania system alarmowy. To Cię nic nie kosztuje!!!

 

 

Alarm

 

 

 

Kontakt

Kontakt z nami

Systemy Alarmowe

F.H.U. "LYNX"
Ryszard Chmielnik

Kontakt telefoniczny z konsultantami Naszej Firmy:
607 390 372

Kontakt e-mail: biuro@alarmwlkp.pl

| + -